086 - 34021370

ایمنی حمل و نقل در جاده ها و معابر یکی از مهم ترین زیربخش ها در فاز بهره برداری از راه های مواصلاتی می باشد. به سبب توانایی بالای حفاظ های بتنی (نیوجرسی) در کنترل خودروهای منحرف شده از مسیر، استفاده از این قطعات بتنی با ابعاد و مشخصات مناسب در جداسازی معابر و جاده ها رواج بسیاری یافته است و بخش قابل توجهی از خسارات جانی و مالی تصادفات را کاهش داده است.

این قطعات در دهه‌ی ۱۹۵۰ میلادی برای استفاده در بزرگراه ها در ایالت نیوجرسی طراحی شدند و نام‌گذاری آنها نیر بر همین اساس بوده است و طراحی آن ها به گونه ای بوده است که هنگام برخورد خودروها کم ترین آسیب به آن‌ها وارد و مانع عبور آن‌ها و ورود به مسیر مخالف شود.

در سال های اخیر به دلیل مشکلات گاردریل ها از قبیل جمع شدگی و عدم مقاومت بالا، استفاده از حفاظ های بتنی رواج یافته و سهم عمده ای درکاهش تصادفات مرگبار داشته است.

یکی از محصولات شرکت تابش بتن تولید انواع نیوجرسی های یک طرفه و دو طرفه (کامل) با استفاده از بتن با مقاومت و دوام بالا می باشد. استفاده از دانه بندی مناسب در طرح مخلوط این قطعات با نسبت آب به سیمان پایین به همراه استفاده از فوق روان کننده های نسل جدید، باعث شده تا بتن این قطعات با مقاومت و دوام بالا در برابر شرایط محیطی و تغییرات آب و هوایی ساخته شود.

در ایران این قطعات بتنی، بلوک سیمانی یا بلوک نیوجرسی هم نامیده می شوند.

موارد متداول کاربرد نیوجرسی بتنی:

  • جداسازی لاین ها و خطوط ترافیکی

  • تفکیک پارکینگ و محوطه های صنعتی

  • تفکیک ایستگاه تاکسی و اتوبوس

  • تفکیک باغات و محدوده ویلایی

  • پمپ های بنزین، پایانه ها و ایستگاه های کنار جاده

  • سیل بند و هدایت آب رودخانه ها

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و سفارش محصولات می توانید از طریق شماره زیر اقدام فرمایید:
۰۹۱۲-۸۴۰-۱۹۴۴
بستن منو