آبرو بتنی پیش ساخته - کانال آبرو بتنی - تابش بتن کارخانه تولید کننده دیوار پیش ساخته، نیوجرسی بتنی، فونداسیون پیش ساخته، باکس بتنی

آبرو بتنی پیش ساخته

آبرو بتنی پیش ساخته خیابان یک شیار موازی با راه است که به جهت هدایت و جمع آوری آب‌های باران جریان یافته در سطح خیابان و به نوعی هدایت این آب‌ها به کانال دفع آب‌های سطحی شهری طراحی و پیاده سازی می‌شود.
در خیابان‌های دارای لبه سنگی آبرو به‌صورت کاملا ساده از تلاقی سطح راه و وجه قائم پیاده رو تشکیل می‌گردد. در موارد دیگر باید آبرو بتنی را بصورت کاملا جدا پیاده سازی کرد.
آبرو بتنی سطح خیابان موجب هدایت و کاهش آب‌های اضافه شده ناشی از باران بر روی سطح خیابان می‌شود. برای کسانی که در حال عبور از سطح خیابان هستند اطمینان خاطر جهت قدم زدن در باران و لذت بردن از خیابانی عاری از هر چالابی را فراهم میکند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و سفارش این محصول می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید:
۰۸۶-۳۳۸۰۳

تولید آبرو بتنی پیش ساخته

بارش باران بخصوص در برخی فصول باعث خوشحالی مردم بویژه کشاورزان و موجب لطافت و تمیزی هوا می‌گردد. در عین حال، در برخی موارد به دلیل نبود مجاری مناسب مانند آبرو بتنی برای جمع آوری و هدایت آب باران، بارندگی در سطح شهر موجب ایجاد مناظری زشت می‌گردد. به همین جهت باید اقداماتی پیشگیرانه را اتخاذ نمود تا با هدایت آب‌های سطحی از بروز چنین وقایعی جلوگیری گردد.
در میهن عزیزمان ایران در نوروز امسال شاهد برخی از اتفاقات ناخوشایند ناشی از سیل بودیم. این امر میتوانست با فراهم کردن بستری مناسب و مدیریتی درست به رحمت الهی تبدیل شود. ساخت آبرو بتنی و کانال آب‌رو عموما با قطعات پیش ساخته و در موارد خاص با بتن درجا انجام می‌شود.

پیاده‌سازی کانال آبرو بتنی پیش ساخته

با توجه به ارتفاع کم آبرو بتنی پیش ساخته عموماً این جداول بدون آرماتور هستند. چنانچه ارتفاع کارگذاری جدول زیاد و رانش خاک قابل توجه باشد، باید از جداول بتن مسلح استفاده نمود. برای جمع‌آوری آب‌های سطحی راه‌های ارتباطی و خیابان‌ها می‌توان از کانیو و با مقاطع V شکل یا نیم دایره از بتن پیش ساخته یا درجا استفاده نمود.
چنانچه از جدول‌گذاری به‌صورت سرپوشیده به منظور جمع آوری آب‌های سطحی استفاده شود، باید در بازه‌های زمانی مشخصی و بر اساس نقشه‌های اجرایی، دریچه‌های تخلیه و جمع آوری آب‌های حاصل از شستشوی خیابان و آب‌های باران به صورت دریچه‌های افقی، عمودی یا ترکیبی از این دو پیش‌بینی کرد.
نوع مصالح، نحوه ساخت، اجرا و نگهداری آبرو بتنی پیش ساخته همگی در کیفیت این قطعات تاثیر گذارند. به همین دلیل کلیه موارد باید بر اساس مندرجات آیین‌نامه‌های معتبر و دستورهای دستگاه نظارت صورت گیرد.

تصاویر انواع آبرو بتنی پیش ساخته

آبرو پیش ساخته بتنی

سفارش محصول

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و سفارش این محصول می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید:
۰۸۶-۳۳۸۰۳

تولید و فروش دیوار پیش ساخته بتنی

لطفا امتیاز دهید
×

 

سلام!

جهت دریافت قیمت محصولات پیام خود را ارسال کنید

× پیام در واتس آپ