فونداسیون یا پی بخشی از سازه است که انتقال بار بین سازه و زمین از طریق آن صورت می گیرد به طوری که تنش های بیش از حد و نشست های اضافی ایجاد نشود. فونداسیون بتنی را می توان یکی از مقاوم ترین  مستحکم ترین انواع فونداسیون داست که به خصوص برای استفاده در مناطق زلزله خیز بسیار مناسب هستند.

فونداسیون بتنی پیش ساخته به فونداسیونی گفته می شود که در کارخانه تولید شده و به محل پروژه منتقل می شود و یکی از کاربردهای آن در ساخت ساختمان های کوچک است که باعث افزایش سرعت و ارتقا کیفیت خصوصاً در مناطق دور افتاده و روستایی می شود.

شرکت تابش بتن توانایی طراحی و تولید انواع فونداسیون بتنی پیش ساخته و فونداسیون دکل مخابراتی جهت پایه های دوربین، پایه چراغ های راهنمائی و رانندگی و پایه های چراغ روشنایی در ابعاد مختلف را دارد. همچنین امکان اجرای این فونداسیون ها برای پایه های ۵۰ تا ۹۰ متری در محل پروژه وجود دارد.

فونداسیون پیش ساخته دکل

‌فونداسیون دکل بخشی از سازه می باشد که بار و فشار وارده از نقاط مختلف دکل و همچنین بارهای اضافی را به زمین منتقل می‌کند. دکل ها معمولا در معرض عوامل مختلف طبیعی همچون بادهای شدید و طوفان، سیل و گاها نشست زمین هستند به همین دلیل استفاده از فونداسیون بتنی یک ضرورت محسوب می شود. از انواع فونداسیون دکل که به صورت پیش ساخته تولید می‌شوند می توان به فونداسیون منفرد (منوپل) و فنداسیون نواری یک طرفه یا دو طرفه اشاره کرد.

کاربردهای فونداسیون بتنی

فونداسیون ساختمان

پایه و فونداسیون دکل مخابراتی

پایه دوربین

پایه چراغ راهنمایی و رانندگی

پایه چراغ روشنایی

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و سفارش محصولات می توانید از طریق شماره زیر اقدام فرمایید:

۰۹۱۲-۸۴۰-۱۹۴۴