فونداسیون پیش ساخته بتنی - تولید فونداسیون دکل مخابراتی - تابش بتن فونداسیون پیش ساخته بتنی - تولید فونداسیون دکل مخابراتی - تابش بتن

فونداسیون پیش ساخته بتنی

فونداسیون پیش ساخته بتنی را می‌توان یکی از مقاوم ترین و مستحکم ترین انواع فونداسیون دانست که به خصوص برای استفاده در مناطق زلزله خیز و برای استفاده به عنوان فونداسیون دکل بسیار مناسب هستند.

فونداسیون یا پی بخشی از سازه است که انتقال بار بین سازه و زمین از طریق آن صورت می‌گیرد. اینکار به صورتی انجام می شود که تنش‌های بیش از حد و نشست‌های اضافی ایجاد نشود.

فونداسیون پیش ساخته بتنی به فونداسیونی گفته می‌شود که در کارخانه تولید شده و بعد از عمل آوری و آماده شدن به محل پروژه منتقل می‌شود. یکی از چندین کاربرد آن استفاده در ساخت ساختمان‌های کوچک است که باعث افزایش سرعت و ارتقا کیفیت خصوصاً در مناطق دور افتاده و روستایی می‌شود.

فرم درخواست قیمت فونداسیون پیش ساخته بتنی  شرکت تابش بتن توانایی طراحی و تولید انواع فونداسیون بتنی از جمله فونداسیون دکل مخابراتی جهت پایه‌های دوربین، پایه چراغ‌های راهنمائی و رانندگی و پایه‌های چراغ روشنایی در ابعاد مختلف را دارد. همچنین امکان اجرای این فونداسیون‌ها برای پایه‌های ۵۰ تا ۹۰ متری در محل پروژه وجود دارد.

  فونداسیون پیش ساخته دکل

  ‌فونداسیون دکل بار و فشار وارده از نقاط مختلف دکل و همچنین بارهای اضافی سازه را به زمین منتقل می‌کند. دکل‌های برق یا دکل‌های مخابراتی معمولا در معرض عوامل مختلف طبیعی همچون بادهای شدید و طوفان، سیل و گاها نشست زمین هستند به همین دلیل استفاده از فونداسیون پیش ساخته بتنی یک ضرورت محسوب می‌شود.

  از انواع فونداسیون دکل می‌توان به فونداسیون منفرد (منوپل) و فنداسیون نواری یک طرفه یا دو طرفه اشاره کرد.

  کاربردهای فونداسیون بتنی

  از کاربردهای مختلف فونداسیون پیش ساخته بتنی به طور خلاصه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • فونداسیون ساختمان
  • پایه و فونداسیون دکل مخابراتی
  • به عنوان پایه دوربین
  • پایه چراغ راهنمایی و رانندگی
  • پایه چراغ روشنایی

  جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و سفارش محصولات می‌توانید از این طریق شماره اقدام فرمایید 09336222045

  ×

   

  سلام!

  جهت دریافت قیمت محصولات پیام خود را ارسال کنید

  × پیام در واتس آپ