انواع دیوار پیش ساخته بتنی (دیوار بتنی) و دیوار محوطه در شرکت تابش بتن به عنوان بزرگترین تولید کننده قطعات سنگین بتنی در غرب کشور تولید می‌شود.

این نوع دیوارها یکی دیگر از انواع قطعات بتنی هستند که از ستون، قطعات فونداسیون و پانل تشکیل شده‌اند. می‌توان از این دیوارها به عنوان جداکننده بین زمین‌ها و در محوطه کشی ها استفاده کرد.

فرآیند تولید دیوار پیش ساخته بتنی

کل سیستم تولید دیوار پیش ساخته بتنی در این شرکت با بهره‌مندی از خط تولید بتن آماده استاندارد که در محل کارخانه مستقر است امکان استفاده از بتن با کیفیت را به وجود آورده است.

همچنین سیستم خط تولید به تجهیزات عمل آوری با بخار مجهز شده است که سرعت تولید را افزایش داده است. این امر باعث کاهش زمان تحویل قطعات پیش ساخته و افزایش سرعت پیشرفت پروژه‌ها می‌گردد.

بخش کنترل کیفیت شرکت تابش بتن با نظارت کامل بر فرآیند تولید دیوار محوطه و نمونه گیری در تمامی مراحل سعی بر آن دارد تا محصول تولید شده با بالاترین کیفیت ممکن تولید و به مشتریان عرضه شود.

تولید سفارشی انواع دیوار بتنی

توانایی تولید انواع دیوار پیش ساخته بتنی در اندازه‌های مختلف همراه با طرح‌های متنوع در واحد تولید دیوار محوطه شرکت تابش بتن باعث شده تا محصولات تولید شده بر اساس و مطابق خواست مشتریان انجام شود.

این تنوع در انتخاب و کیفیت بالای دیوارهای پیش ساخته تولیدی باعث شده است که این شرکت در ردیف واحدهای تولیدی معتبر و پیشرو در کشور قرار گیرد.

دیوار پیش ساخته بتنی

مزایای دیوار محوطه

دیوارهای پیش ساخته تابش بتن علاوه بر سرعت نصب بالا از تنوع و کیفیت بسیار بالایی نیز برخورد هستند. از سایر مزیت‌های دیوارهای پیش ساخته می‌توان به برخی از موارد زیر اشاره کرد:

قابلیت جابجایی دیوار پیش ساخته بتنی

علاوه بر سرعت بالای نصب دیوار پیش ساخته به آسانی می‌توان آن‌ها را جابجا کرد. حتی می‌توان به صورت کامل آن‌ها را برای نصب به محل دیگری منتقل کرد. همچنین می‌توان ابعاد دیوار کشی را به راحتی تغییر داد.

تضمین کیفیت با خط تولید استاندارد بتن

بتن استفاده شده یکی از عوامل تعیین کننده در کیفیت و مقاومت دیوار پیش ساخته و دیوار محوطه است. خط تولید استاندارد بتن در کنار کنترل کیفیت در تمام مراحل تولید می‌تواند کیفیت محصولات را تضمین کند.

کیفیت یکی از مشخصه‌های اصلی تولیدات این مجموعه می‌باشد و همواره سعی شده در کل فرآیند تولید محصولات بتنی از ابتدای فرآیند تولید بتن آماده تا تولید و تحویل محصولات بتنی موارد موثر بر کیفیت رعایت و کنترل شود.

نمای زیبا و متنوع بدون نیاز به رنگ آمیزی خارجی

به دلیل وجود طرح‌ها و نماهای متنوع و زیبا در دیوار پیش ساخته بتنی دیگر نیاز به صرف هزینه اضافی و وقت برای نماسازی و رنگ آمیزی دیوارهای محوطه نیست. این امر زمان اجرا و هزینه‌های پروژه را کاهش می‌دهد.

کاهش هزینه‌ها با دیوار پیش ساخته بتنی

استفاده از دیوار محوطه بتنی هزینه‌های تامین کارگر و خرید مصالح را کاهش می‌دهد. حتی دیگر نیازی به تامین محلی برای دپو کردن مصالح نیست.

قابلیت نصب دیوار بتنی در شرایط نامساعد اقلیمی

استفاده از دیوار محوطه به خصوص در شرایط بد اقلیمی که امکان بتن‌ریزی در محل پروژه وجود ندارد باعث سهولت کار و افزایش کیفیت می‌شود.

به خصوص در مناطق خیلی گرم یا مناطق سردسیر به دلیل شرایط نامساعد جوی برای بتن‌ریزی استفاده از قطعات پیش ساخته بسیار مناسب است.

تنوع در ارتفاع دیوار محوطه با توجه به سفارش شما

ارتفاع دیوارهای پیش ساخته بتنی با توجه به خواست مشتریان از ۱۲۰ تا ۲۲۰ سانتی‌متر یا بیشتر قابل تغییر است.

امکان حک کردن آرم روی دیوار محوطه

علاوه بر سفارشی سازی طرح دیوار، امکان حک کردن آرم یا لوگو بر روی دیوارها میسر می‌باشد که این امر می‌تواند در جهت اهداف برندسازی مجموعه‌ی شما باشد.

اکسپوز بودن هر دو سطح پانل دیوار پیش ساخته بتنی

این امکان مهیاست که هر دو سطح (طرف) دیوار محوطه دارای طرح بوده یا به اصطلاح اکسپوز یا نمایان باشد. این امر باعث افزایش زیبایی ظاهری در خارج و داخل محوطه می‌شود.

کاهش ضخامت دیوار محوطه و کاهش ۵۰ درصدی تصرف زمین

دیوار پیش ساخته بتنی و دیوار محوطه در عین حال که از مقاومت بالایی برخوردار است و ضخامت کمتری نسبت به سایر دیوارها دارند. به همین دلیل محوطه کشی با استفاده از دیوارهای محوطه پیش ساخته باعث می‌شود مساحت کمتری از زمین شما توسط دیوارهای محوطه تصرف شود.

نیاز کم به نگهداری و تعمیر دیوار پیش ساخته بتنی

دیوار پیش ساخته بتنی و دیوار محوطه با توجه به ساختار و نحوه ساخت نیاز کمی به نگهداری و تعمیر دارند. تعمیر آن‌ها بسیار آسان است و می‌توان به راحتی بخش آسیب دیده را اصلاح یا به راحتی تعویض کرد.

تصاویر دیوار محوطه

تصاویر انواع دیوارهای پیش ساخته تولید تابش بتن در طرح‌ها و اندازه‌های مختلف را می‌توانید در زیر مشاهده فرمایید:

مصالح تشکیل دهنده دیوار پیش ساخته بتنی

مصالح استفاده شده در دیوار محوطه یکی از عوامل موثر در کیفیت و مقاومت این دیوارها می‌باشد. از این جهت استفاده از مصالح با کیفیت و مرغوب حائز اهمیت بوده و از مواردی بوده که همواره مورد توجه این مجموعه بوده است.

خط تولید استاندارد بتن و استفاده از مصالح با کیفیت از دلایل مرغوبیت دیوار پیش ساخته بتنی این شرکت می‌باشد.

سیمان، سنگدانه، آب، میلگرد از مصالح اصلی تشکیل دهنده دیوار محوطه می‌باشد. همچنین برای سهولت در پر کردن قالب‌ها از مواد افزودنی استفاده می‌شود. با استفاده از مواد فوق روان کننده می‌توان به سطح صاف و صیقلی دست پیدا کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و سفارش دیوار بتنی می‌توانید از طریق شماره‌های زیر اقدام فرمایید:
۰۹۱۲-۸۴۰-۱۹۴۴
۰۸۶-۳۳۸۰۳