دیوار پیش ساخته بتنی

تولید دیوار پیش ساخته بتنی در انواع مختلف و به صورت سفارشی در شرکت تابش بتن انجام می‌پذیرد. این شرکت به عنوان بزرگترین تولیدکننده‌ی قطعات سنگین بتنی در غرب کشور توانایی تولید انواع دیوار بتنی را دارا است. دیوار پیش ساخته بتنی یکی دیگر از انواع قطعات تولید شده توسط این شرکت است. این دیوارها از ستون، قطعات فونداسیون و پانل تشکیل شده‌اند. می‌توان از این دیوارها به عنوان جداکننده بین زمین‌ها و در محوطه کشی‌ها استفاده کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و سفارش دیوار پیش ساخته می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید:
۰۸۶-۳۳۸۰۳

دیوار پیش ساخته بتنی تابش بتن

این شرکت با بهره‌مندی از خط تولید بتن آماده استاندارد که در محل کارخانه مستقر است امکان استفاده از بتن با کیفیت را به وجود آورده است. همچنین خط تولید به تجهیزات عمل آوری با بخار مجهز شده است که سرعت تولید دیوار پیش ساخته بتنی را افزایش داده است. این امر باعث کاهش زمان تحویل قطعات و افزایش سرعت پیشرفت پروژه‌ها می‌گردد.

بخش کنترل کیفیت این شرکت با نظارت کامل بر فرآیند تولید دیوار و نمونه گیری در تمامی مراحل سعی بر آن دارد تا محصول تولید شده با بالاترین کیفیت ممکن تولید و به مشتریان عرضه شود.

دیوار پیش ساخته بتنی همراه با تولید سفارشی

توانایی تولید انواع دیوار پیش ساخته بتنی در اندازه‌های مختلف همراه با طرح‌های متنوع در واحد تولید این شرکت باعث شده تا تولید این محصول بر اساس و مطابق خواست مشتریان انجام شود. تنوع در انتخاب و کیفیت بالای دیوارهای پیش ساخته تولیدی باعث شده است که این شرکت در ردیف واحدهای تولیدی معتبر و پیشرو در کشور قرار گیرد.

مزایای دیوار پیش ساخته بتنی

دیوارهای پیش ساخته این شرکت علاوه بر سرعت نصب بالا از تنوع و کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار هستند. از سایر مزایای دیوارهای پیش ساخته می‌توان به برخی از موارد زیر اشاره کرد:

نصب آسان و قابلیت جابجایی

علاوه بر سرعت بالای نصب دیوار پیش ساخته بتنی، به آسانی می‌توان آن‌ها را جابجا کرد. حتی می‌توان به صورت کامل آن‌ها را برای نصب به محل دیگری منتقل کرد. همچنین می‌توان ابعاد دیوار کشی را به راحتی تغییر داد.

استفاده از دیوار بتنی به خصوص در شرایط بد اقلیمی که امکان بتن‌ریزی در محل پروژه وجود ندارد باعث سهولت کار و افزایش کیفیت می‌شود. به خصوص در مناطق خیلی گرم یا مناطق سردسیر به دلیل شرایط نامساعد جوی برای بتن‌ریزی، استفاده از قطعات پیش ساخته بسیار مناسب و کارآمد است.

تضمین کیفیت با خط تولید استاندارد بتن

کیفیت مواد و مصالح استفاده شده در تولید، یکی از عوامل تعیین کننده در کیفیت و مقاومت دیوار پیش ساخته بتنی است. خط تولید استاندارد بتن در کنار فرآیند کنترل کیفیت در تمام مراحل تولید کیفیت محصولات را تضمین کرده است. کیفیت یکی از مشخصه‌های اصلی تولیدات این مجموعه می‌باشد و همواره سعی شده در تمام فرآیندهای تولید از ابتدای فرآیند تولید بتن آماده تا تولید و تحویل محصول موارد موثر بر کیفیت رعایت و کنترل شوند.

امکان سفارشی سازی دیوار پیش ساخته بتنی

به دلیل وجود طرح‌ها و نماهای متنوع و زیبا در دیوار پیش ساخته بتنی دیگر نیاز به هزینه اضافی و وقت برای نماسازی و رنگ آمیزی دیوارها نیست. این امر زمان اجرا و هزینه‌های پروژه را نیز کاهش می‌دهد. علاوه بر سفارشی‌سازی طرح دیوار، امکان حک کردن آرم یا لوگو بر روی دیوارها نیز میسر است و این مورد می‌تواند در جهت اهداف برندسازی مجموعه‌ی شما باشد. هر دو سطح (طرف) دیوار می‌تواند دارای طرح بوده یا به اصطلاح اکسپوز یا نمایان باشد. این امر باعث افزایش زیبایی ظاهری در خارج و داخل محوطه می‌شود.

همچنین ارتفاع دیوارهای پیش ساخته قابل تغییر است. این مورد باعث می‌شود تا مشتریان مختلف با توجه به نیاز خود گزینه‌های زیادی پیش‌روی خود داشته باشند. با توجه به خواست مشتریان ارتفاع دیوار از ۱۲۰ تا ۲۲۰ سانتی‌متر یا حتی بیشتر قابل تغییر است.

کاهش هزینه‌ها با دیوار پیش ساخته و نیاز کم به تعمیر و نگهداری

استفاده از دیوار پیش ساخته بتنی هزینه‌های تولید از قبیل تامین کارگر و خرید مصالح را کاهش می‌دهد. شما برای تولید دیوار دیگر نیازی به کارگران بیشتر ندارید. علاوه بر کاهش هزینه خرید مصالح حتی دیگر نیازی به تامین محلی برای دپو کردن مصالح خریداری شده نیست. دیوار پیش ساخته با توجه به ساختار و نحوه ساخت نیاز کمی به نگهداری و تعمیر دارند. تعمیر آن‌ها بسیار آسان است و می‌توان به راحتی بخش آسیب دیده را اصلاح یا به راحتی تعویض کرد.

کاهش ضخامت دیوار محوطه و کاهش ۵۰ درصدی تصرف زمین

دیوار پیش ساخته بتنی و در عین حال که از مقاومت بالایی برخوردار است و ضخامت کمتری نسبت به سایر دیوارها دارند. به همین دلیل محوطه کشی با استفاده از دیوارهای پیش ساخته باعث می‌شود مساحت کمتری از زمین شما توسط دیوار تصرف شود.

تصاویر دیوار پیش ساخته بتنی

تصاویر مربوط به انواع دیوارهای پیش ساخته تولید تابش بتن را در طرح‌ها و اندازه‌های مختلف می‌توانید در زیر مشاهده فرمایید:

مصالح دیوار پیش ساخته بتنی

مصالح استفاده شده در دیوار پیش ساخته بتنی یکی از عوامل موثر در کیفیت و مقاومت این دیوارها است. از این جهت استفاده از مصالح با کیفیت و مرغوب حائز اهمیت بوده و از مواردی بوده که همواره مورد توجه این مجموعه بوده است. خط تولید استاندارد بتن و استفاده از مصالح با کیفیت از دلایل مرغوبیت دیوارهای ساخته شده این شرکت می‌باشد.

سیمان، سنگدانه، آب، میلگرد از مصالح اصلی تشکیل دهنده دیوار بتنی می‌باشد. همچنین برای سهولت در پر کردن قالب‌ها از مواد افزودنی استفاده می‌شود. با استفاده از مواد فوق روان کننده می‌توان به سطح صاف و صیقلی دست پیدا کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و سفارش این محصول می‌توانید از طریق شماره زیر اقدام فرمایید:
۰۸۶-۳۳۸۰۳